Новини асоціації

УА АПФ вимагає припинити зниження пенсійних накопичень учасників НПФ та застосовувати норми Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування ПДВ діяльності з недержавного пенсійного забезпечення


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (надалі - УА АПФ) звернулась до Міністерства фінансів України, Державної фіскальної служби, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з проханням забезпечити застосування [ ... ]


Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ) не підтримує проект Закону України «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення», розроблений НКЦПФР

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УА АПФ) не підтримує проект Закону України «Про загальнообов’язкове накопичувальне пенсійне забезпечення», розроблений НКЦПФР, який розміщений на сайті НКЦПРФ для громадського обговорення за посиланням. Про це УА АПФ повідомила НКЦПФР у своєму листі.
Ретельно проаналізувавши [ ... ]


УА АПФ приймає участь в третьому відкритому економічному форумі


Тетяна Сальнікова
, Голова ради Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів візьме участь у III Open economic forum «Економічне зростання та створення робочих місць: порядок денний для України», який проходитиме 18 травня 2018 р. Організатором форуму виступає Українська Рада Бізнесу. Форум збирає більше 300 підприємців, представників [ ... ]


Пошук

Виконавча служба постановила накласти арешт на рахунки ФГВФО для примусового стягнення 2,5 мільйонів гривень на користь НПФ «ВСІ»
Wednesday, 25 October 2017 16:13

 

Державна виконавча служба міста Києва постановою від 17 жовтня 2017 року постановила накласти ареш на грошові кошти, що містяться на рахунках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відкритих в Національному банку України,та всіх інших відкритих рахунках (а також тих, що будуть відкриті після видання постанови), для примусового списання 2,5 мільйонів гривень на користь Недержавного пенсійного фонду «ВСІ» згідно рішенню суду.

Виконання постанови буде історичним прецедентом, адже до цього часу, жодне з більше 10 остаточних судових рішень в аналогічних справах на користь недержавних пенсійних фондів проти ФГВФО не було виконане, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб послідовно не виконував рішень судів, тим самим підриваючи довіру до недержавного пенсійного забезпечення в Україні та верховенство права, гарантоване Конституцією.    

Відповідно до п. 2 ст. 48 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» пенсійні активи, кошти недержавних пенсійних фондів на поточних рахунках та депозитах не можуть включатися до ліквідаційної маси зберігача пенсійного фонду та інших банків. Ці активи повинні бути повернені недержавному пенсійному фонду ліквідатором до початку процедури ліквідації банку. Віднесення зобов’язань перед недержавними пенсійними фондами до сьомої черги кредиторських вимог уповноваженими особами ФГВФО – грубе порушення гарантій, закріплених державою у законодавстві для пенсійних накопичень громадян. Послідовне невиконання остаточних рішень судів, що набрали чинності – грубе порушення верховенства права, гарантованого Конституцією України.

Додаткові відомості: 
 

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ВСІ»зареєстрований 27 липня 2004 року. Вкладниками фонду виступають промислові підприємства, профспілки та фізичні особи.

Адміністратором НПФ «ВСІ» виступає Всеукраїнський адміністратор пенсійний фондів

Компанією з управління активами - Компанія з управління активами «Всесвіт»

Банком-зберігачем - ВАТ «Ощадний банк України»
 
 
© 2007