Новини асоціації

Очікування та реалії пенсійної реформи: Переваги накопичувальної пенсійної системи, досвід країн ЄС

Про недержавне пенсійне забезпечення, накопичення коштів на пенсію, пенсійну рефор-му 2019, страховий стаж, законопроект 6677, загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, другий рівень пенсійної системи, дізнайтесь у програмі «Час грошей» на Radio Hayat.
Тема програми Очікування та реалії пенсійної реформи: Переваги накопичувальної [ ... ]


ПЕНСІЙНА РЕФОРМА МАЄ БУТИ ПРОДОВЖЕНА!

Спільна заява громадських організацій та професійних асоціацій Верховна Рада України 3 жовтня 2017 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№2148-VIII), спрямований на модернізацію солідарної пенсійної системи та реалізацію заходів із збалансування поточних пенсійних [ ... ]


5 февраля в 11:00 Финансовый клуб проведет круглый стол на тему: "Что тормозит запуск пенсионной реформы?"

  5 февраля в 11:00 Финансовый клуб проведет круглый стол на тему: "Что тормозит запуск пенсионной реформы?"   В программе круглого стола: •  Пенсионная реформа под угрозой: при каких условиях второй уровень заработает с 1 января 2019 года?
•  Результаты работы рабочих групп, созданных Минсоцполитики и НКЦБФР: успехи и «слабые [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Виконавча служба постановила накласти арешт на рахунки ФГВФО для примусового стягнення 2,5 мільйонів гривень на користь НПФ «ВСІ»
Wednesday, 25 October 2017 16:13

 

Державна виконавча служба міста Києва постановою від 17 жовтня 2017 року постановила накласти ареш на грошові кошти, що містяться на рахунках Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відкритих в Національному банку України,та всіх інших відкритих рахунках (а також тих, що будуть відкриті після видання постанови), для примусового списання 2,5 мільйонів гривень на користь Недержавного пенсійного фонду «ВСІ» згідно рішенню суду.

Виконання постанови буде історичним прецедентом, адже до цього часу, жодне з більше 10 остаточних судових рішень в аналогічних справах на користь недержавних пенсійних фондів проти ФГВФО не було виконане, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб послідовно не виконував рішень судів, тим самим підриваючи довіру до недержавного пенсійного забезпечення в Україні та верховенство права, гарантоване Конституцією.    

Відповідно до п. 2 ст. 48 Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» пенсійні активи, кошти недержавних пенсійних фондів на поточних рахунках та депозитах не можуть включатися до ліквідаційної маси зберігача пенсійного фонду та інших банків. Ці активи повинні бути повернені недержавному пенсійному фонду ліквідатором до початку процедури ліквідації банку. Віднесення зобов’язань перед недержавними пенсійними фондами до сьомої черги кредиторських вимог уповноваженими особами ФГВФО – грубе порушення гарантій, закріплених державою у законодавстві для пенсійних накопичень громадян. Послідовне невиконання остаточних рішень судів, що набрали чинності – грубе порушення верховенства права, гарантованого Конституцією України.

Додаткові відомості: 
 

Відкритий недержавний пенсійний фонд «ВСІ»зареєстрований 27 липня 2004 року. Вкладниками фонду виступають промислові підприємства, профспілки та фізичні особи.

Адміністратором НПФ «ВСІ» виступає Всеукраїнський адміністратор пенсійний фондів

Компанією з управління активами - Компанія з управління активами «Всесвіт»

Банком-зберігачем - ВАТ «Ощадний банк України»
 
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 4 of 83
© 2007