Новини асоціації

Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.


Третина українців, які мали роботу рік тому, залишились без роботи зараз. А половині з тих, у кого є робота, знизили зарплату.

Детальніше - за посиланням

Люди втрачають стаж, а менші зарплати - це менші внески і, відповідно нижчі пенсії. Тому пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.

Зараз влада має унікальну можливість  зробити [ ... ]


Пошук

УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб
Wednesday, 11 May 2022 14:54
 
Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.
 

Наразі, коли бізнес зазнає величезних втрат, а за прогнозами Всесвітнього Банку ВВП України може скоротитися у 2022 році на 45 відсотків, роботодавці та більшість людей просто не матимуть змоги опікуватись питаннями пенсійного накопичення та сплачувати пенсійні внески до недержавних пенсійних фондів.

 

Для відновлення економіки та гарантування соціального захисту людей необхідний фінансовий ресурс, який, зокрема, готові надавати благодійні та громадські організації, як українські, так і міжнародні.


УААПФ пропонує розширити перелік осіб, які можуть бути вкладниками недержавних пенсійних фондів та дозволити здійснювати пенсійні внески на користь фізичних осіб- благодійним та громадським організаціям, які хочуть допомогти людям, безвідносно до наявності чи відсутності трудових відносин між ними.

 

Дана ініціатива підвищить рівень соціального захисту українців, а також  забезпечить національну економіку додатковим довгостроковим фінансовим ресурсом, який працюватиме на відбудову нашої держави.


З цією та іншими пропозиціями УА АПФ щодо роботи сфери накопичувального пенсійного забезпечення  можна детальніше ознайомитись у листі УААПФ за посиланням

 

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 

 
© 2007