Новини асоціації

Все про пільги з оподаткування внесків до НПФ та виплат з НПФ в 2024 році

Читайте детальний розбір, які пільги з оподаткування мають підприємства і люди, які здійснюють внески до НПФ або отримують виплати з НПФ. Роз'яснення з урахуванням нових цифр відповідно до Закону про Державний бюджет 2024 читайте за посиланням (https://www.vseapf.com.ua/ua/taxation.html).


Виклики війни та необхідні рішення для пенсій в Україні

    Колонку Тетяни Сальнікової, директорки Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів, про виклики війни та необхідні рішення для пенсій в Україні опублікував польський портал, який є єдиним офіційним джерелом інформації про систему пенсійних накопичень працівників в Польщі (Pracownicze Plany Kapita?owe). Почитати її польською [ ... ]


Як держава в ролі власника підприємств дбає про працівників?

В кожній країні є підприємства, переважна частка власності яких належить державі. Часто це підприємства критичної інфраструктури, оборони. Для того, щоб ці підприємства приносили користь всьому суспільству, а не лише політичним силам чи окремим людям, які зараз у владі, - на таких підприємствах створюють корпоративне управління. [ ... ]


Пошук

УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб
Wednesday, 11 May 2022 14:54
 
Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.
 

Наразі, коли бізнес зазнає величезних втрат, а за прогнозами Всесвітнього Банку ВВП України може скоротитися у 2022 році на 45 відсотків, роботодавці та більшість людей просто не матимуть змоги опікуватись питаннями пенсійного накопичення та сплачувати пенсійні внески до недержавних пенсійних фондів.

 

Для відновлення економіки та гарантування соціального захисту людей необхідний фінансовий ресурс, який, зокрема, готові надавати благодійні та громадські організації, як українські, так і міжнародні.


УААПФ пропонує розширити перелік осіб, які можуть бути вкладниками недержавних пенсійних фондів та дозволити здійснювати пенсійні внески на користь фізичних осіб- благодійним та громадським організаціям, які хочуть допомогти людям, безвідносно до наявності чи відсутності трудових відносин між ними.

 

Дана ініціатива підвищить рівень соціального захисту українців, а також  забезпечить національну економіку додатковим довгостроковим фінансовим ресурсом, який працюватиме на відбудову нашої держави.


З цією та іншими пропозиціями УА АПФ щодо роботи сфери накопичувального пенсійного забезпечення  можна детальніше ознайомитись у листі УААПФ за посиланням

 

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 

 
© 2007