Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб
Wednesday, 11 May 2022 14:54
 
Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.
 

Наразі, коли бізнес зазнає величезних втрат, а за прогнозами Всесвітнього Банку ВВП України може скоротитися у 2022 році на 45 відсотків, роботодавці та більшість людей просто не матимуть змоги опікуватись питаннями пенсійного накопичення та сплачувати пенсійні внески до недержавних пенсійних фондів.

 

Для відновлення економіки та гарантування соціального захисту людей необхідний фінансовий ресурс, який, зокрема, готові надавати благодійні та громадські організації, як українські, так і міжнародні.


УААПФ пропонує розширити перелік осіб, які можуть бути вкладниками недержавних пенсійних фондів та дозволити здійснювати пенсійні внески на користь фізичних осіб- благодійним та громадським організаціям, які хочуть допомогти людям, безвідносно до наявності чи відсутності трудових відносин між ними.

 

Дана ініціатива підвищить рівень соціального захисту українців, а також  забезпечить національну економіку додатковим довгостроковим фінансовим ресурсом, який працюватиме на відбудову нашої держави.


З цією та іншими пропозиціями УА АПФ щодо роботи сфери накопичувального пенсійного забезпечення  можна детальніше ознайомитись у листі УААПФ за посиланням

 

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 

 
© 2007