Новини асоціації

Чому держава не зможе платити гідні пенсії і що змінять пенсійні накопичення на прикладах

Солідарна пенсія не буде забезпечувати навіть достатній рівень доходів, не кажучи вже про гідний. Тому джерела своїх доходів на пенсії треба планувати. І солідарна пенсія має бути навіть не основним серед цих джерел і точно не єдиним. Такий висновок на основі довгострокових розрахунків зробила Тетяна Сальнікова, директорка Всеукраїнського [ ... ]


Понад 19% - золото, 26,5% - іноземні акції: що в портфелях НПФ принесло найбільше прибутків людям у 2023 році

Найбільше доходів майбутнім пенсіонерам у портфелях НПФ у 2023 році принесли акції іноземних емітентів. Про це повідомив Ярослав Савченко, директор Компанії з управління активами "Всесвіт", коментуючи для видання Delo.uaрезультати роботи НПФ за 2023 рік. «Портфелі акцій провідних іноземних компаній, які знаходяться в активах НПФ під [ ... ]


Інвестувати в жінок (в інтересах жінок)

Таку тему цього року ООН визначила для відзначення 8 березня.   Чудово, що тепер в Україні багато уваги приділяють гендерному розриву в оплаті праці. Це дає надію на зміни.
Але майже не приділяють уваги гендерному розриву у пенсійному забезпеченні. А в пенсіях різниця суттєво більша на користь чоловіків, ніж в оплаті праці. Це [ ... ]


Пошук

Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій
Wednesday, 11 May 2022 15:10
Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії принаймні для працівників соціально важливих професій.

«Ми впевнені, що після перемоги накопичувальна пенсія має бути у кожного Захисника та Захисниці України, у кожного добровольця територіальної оборони, поліцейського, рятувальника ДСНС, лікаря, вчителя, соціального працівника. Ми закликаємо до того, щоб будь-який план відновлення України містив впровадження накопичувальних пенсій для цих людей, яке можна запустити невідкладно, без прийняття додаткових законів, на базі чинного законодавства про добровільні пенсійні накопичення.

Ці кошти, з одного боку, будуть додатковим соціальним захистом та частиною подяки від суспільства тим людям, які стали незламним щитом, захищаючи українців від ворога та руйнівного впливу війни. Одночасно вони стануть інвестиціями, які працюватимуть на відновлення економіки України», - зазначила Голова Ради УААПФ Олена Сотскова.

В умовах воєнного стану недержавні пенсійні фонди зберігають накопичення людей, продовжують виплачувати своєчасно та в повному обсязі накопичувальні пенсії учасникам, перевели обслуговування в он-лайн режим, щоб люди могли вирішити всі свої питання дистанційно та не наражатись завий раз на небезпеку.

Індикатором довіри до системи також є те, що люди продовжують здійснювати внески до недержавних пенсійних фондів, а отже вірять в своє  пенсійне майбутнє в Україні і будують його просто зараз.
Адміністратори фондів запровадили додаткові заходи захисту персональних даних людей та інформації про їхні пенсійні накопичення, здійснюють щоденне резервне копіювання баз даних та надійно зберігають їх з використанням хмарних серверів.

Компанії з управління активами інвестують пенсійні накопичення під час воєнного часу переважно у військові облігації України тим самим підтримуючи державу та наближаючи перемогу. Детально з листом УААПФ та викладеними у ньому пропозиціями можна ознайомитись за посиланням

 

Довідка:

 

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 

 
© 2007