Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій
Wednesday, 11 May 2022 15:10
Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії принаймні для працівників соціально важливих професій.

«Ми впевнені, що після перемоги накопичувальна пенсія має бути у кожного Захисника та Захисниці України, у кожного добровольця територіальної оборони, поліцейського, рятувальника ДСНС, лікаря, вчителя, соціального працівника. Ми закликаємо до того, щоб будь-який план відновлення України містив впровадження накопичувальних пенсій для цих людей, яке можна запустити невідкладно, без прийняття додаткових законів, на базі чинного законодавства про добровільні пенсійні накопичення.

Ці кошти, з одного боку, будуть додатковим соціальним захистом та частиною подяки від суспільства тим людям, які стали незламним щитом, захищаючи українців від ворога та руйнівного впливу війни. Одночасно вони стануть інвестиціями, які працюватимуть на відновлення економіки України», - зазначила Голова Ради УААПФ Олена Сотскова.

В умовах воєнного стану недержавні пенсійні фонди зберігають накопичення людей, продовжують виплачувати своєчасно та в повному обсязі накопичувальні пенсії учасникам, перевели обслуговування в он-лайн режим, щоб люди могли вирішити всі свої питання дистанційно та не наражатись завий раз на небезпеку.

Індикатором довіри до системи також є те, що люди продовжують здійснювати внески до недержавних пенсійних фондів, а отже вірять в своє  пенсійне майбутнє в Україні і будують його просто зараз.
Адміністратори фондів запровадили додаткові заходи захисту персональних даних людей та інформації про їхні пенсійні накопичення, здійснюють щоденне резервне копіювання баз даних та надійно зберігають їх з використанням хмарних серверів.

Компанії з управління активами інвестують пенсійні накопичення під час воєнного часу переважно у військові облігації України тим самим підтримуючи державу та наближаючи перемогу. Детально з листом УААПФ та викладеними у ньому пропозиціями можна ознайомитись за посиланням

 

Довідка:

 

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 

 
© 2007