Новини асоціації

Як держава в ролі власника підприємств дбає про працівників?

В кожній країні є підприємства, переважна частка власності яких належить державі. Часто це підприємства критичної інфраструктури, оборони. Для того, щоб ці підприємства приносили користь всьому суспільству, а не лише політичним силам чи окремим людям, які зараз у владі, - на таких підприємствах створюють корпоративне управління. [ ... ]


Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пошук

Солідарна пенсійна система вже давно не може гарантувати громадянам в поважному віці гідних пенсій.
Tuesday, 07 February 2023 16:00


Верховна Рада разом з науковцями та експертами визнають, що солідарна пенсійна система вже давно не може гарантувати громадянам в поважному віці гідних пенсій.

Чисельність пенсіонерів в Україні складає 10,7 млн. осіб. Стільки ж людей, які сплачують внески до Пенсійного фонду України. В майбутньому частка літніх людей лише збільшуватиметься. Гідне життя на пенсії можливе лише якщо люди та роботодавці свідомо робитимуть пенсійні накопичення у недержавних пенсійних фондах. Що планує влада? Що робили в інших країнах? Детальніше - дивіться у відео від Верховної Ради України.

Вже зараз близько 1 мільйона українців самостійно реформували своє пенсійне майбутнє, вони накопичують на пенсію, не чекаючи змін від влади.

Дізнатись більше, обрати собі фонд та укласти контракт можна зателефонувавши за номером: 0-800-501-925

Матеріал Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

 
© 2007