Новини асоціації

Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.


Третина українців, які мали роботу рік тому, залишились без роботи зараз. А половині з тих, у кого є робота, знизили зарплату.

Детальніше - за посиланням

Люди втрачають стаж, а менші зарплати - це менші внески і, відповідно нижчі пенсії. Тому пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.

Зараз влада має унікальну можливість  зробити [ ... ]


Пошук

Як уникнути повного краху пенсійної системи?
Thursday, 09 February 2023 14:07

 

Як уникнути повного краху пенсійної системи?


Експерти виступають за якнайшвидше впровадження накопичувальних рахунків для майбутніх пенсіонерів. У Європі, коефіцієнт заміщення доходів пенсією - 67%, а в Украні - менше 30%.

Три рівні пенсійної системи (солідарна, обов'язкова накопичувальна та добровільна накопичувальна) - це втричі вища пенсія. Зараз, лише 9% застрахованих осіб користуються цією можливістю. Поточні внески в ПФУ із зарплати, пенсійна програма на підприємстві та внески від роботодавця, а також самостійне накопичення на власний пенсійний рахунок.


Детальніше - у статті видання Фокус

Дізнатись більше, обрати собі фонд та укласти контракт можна за посиланням або зателефонувавши за номером: 0-800-501-925

 
© 2007