Новини асоціації

Чому держава не зможе платити гідні пенсії і що змінять пенсійні накопичення на прикладах

Солідарна пенсія не буде забезпечувати навіть достатній рівень доходів, не кажучи вже про гідний. Тому джерела своїх доходів на пенсії треба планувати. І солідарна пенсія має бути навіть не основним серед цих джерел і точно не єдиним. Такий висновок на основі довгострокових розрахунків зробила Тетяна Сальнікова, директорка Всеукраїнського [ ... ]


Понад 19% - золото, 26,5% - іноземні акції: що в портфелях НПФ принесло найбільше прибутків людям у 2023 році

Найбільше доходів майбутнім пенсіонерам у портфелях НПФ у 2023 році принесли акції іноземних емітентів. Про це повідомив Ярослав Савченко, директор Компанії з управління активами "Всесвіт", коментуючи для видання Delo.uaрезультати роботи НПФ за 2023 рік. «Портфелі акцій провідних іноземних компаній, які знаходяться в активах НПФ під [ ... ]


Інвестувати в жінок (в інтересах жінок)

Таку тему цього року ООН визначила для відзначення 8 березня.   Чудово, що тепер в Україні багато уваги приділяють гендерному розриву в оплаті праці. Це дає надію на зміни.
Але майже не приділяють уваги гендерному розриву у пенсійному забезпеченні. А в пенсіях різниця суттєво більша на користь чоловіків, ніж в оплаті праці. Це [ ... ]


Пошук

Пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.
Tuesday, 28 February 2023 23:06


Третина українців, які мали роботу рік тому, залишились без роботи зараз. А половині з тих, у кого є робота, знизили зарплату.

Детальніше - за посиланням

Люди втрачають стаж, а менші зарплати - це менші внески і, відповідно нижчі пенсії. Тому пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.

Зараз влада має унікальну можливість  зробити подвійно-правильний крок: віддати частину податків людям у власність на пенсійні накопичення та залучити ці довгострокові кошти на відбудову країни. Якщо людина на кожну вкладену гривню отримуватиме ще дві (від роботодавця та держави), то для людини це 200% доходності одразу.
Також на самому початку широкомасштабного вторгнення Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів запропонувала дозволити благодійним організаціям робити додаткові накопичувальні пенсії для батьків багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу, інших вразливих груп, а також для тих, хто сьогодні разом з захисниками буквально рятує життя та майбутнє: лікарів, вчителів, соціальних працівників. Все, що для цього потрібно зробити, - внести зміни в перелік осіб, які можуть бути вкладниками на користь людини, в закон "Про недержавне пенсійне забезпечення". Один єдиний рядок.

Але поки влада зволікає.

Та ми не мусимо через це гаяти час. Вже зараз кожен може відкрити собі пенсійний рахунок та робити внески тоді, коли хоче та може в будь-якій сумі, яка є комфортною.

Жодних обмежень чи штрафів.

Дізнатись більше, обрати собі фонд та укласти контракт можна зателефонувавши за номером: 0-800-501-925

 
© 2007