Новини асоціації

Як держава в ролі власника підприємств дбає про працівників?

В кожній країні є підприємства, переважна частка власності яких належить державі. Часто це підприємства критичної інфраструктури, оборони. Для того, щоб ці підприємства приносили користь всьому суспільству, а не лише політичним силам чи окремим людям, які зараз у владі, - на таких підприємствах створюють корпоративне управління. [ ... ]


Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пошук

Пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.
Tuesday, 28 February 2023 23:06


Третина українців, які мали роботу рік тому, залишились без роботи зараз. А половині з тих, у кого є робота, знизили зарплату.

Детальніше - за посиланням

Люди втрачають стаж, а менші зарплати - це менші внески і, відповідно нижчі пенсії. Тому пенсійні накопичення мають бути у КОЖНОГО.

Зараз влада має унікальну можливість  зробити подвійно-правильний крок: віддати частину податків людям у власність на пенсійні накопичення та залучити ці довгострокові кошти на відбудову країни. Якщо людина на кожну вкладену гривню отримуватиме ще дві (від роботодавця та держави), то для людини це 200% доходності одразу.
Також на самому початку широкомасштабного вторгнення Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів запропонувала дозволити благодійним організаціям робити додаткові накопичувальні пенсії для батьків багатодітних родин, внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу, інших вразливих груп, а також для тих, хто сьогодні разом з захисниками буквально рятує життя та майбутнє: лікарів, вчителів, соціальних працівників. Все, що для цього потрібно зробити, - внести зміни в перелік осіб, які можуть бути вкладниками на користь людини, в закон "Про недержавне пенсійне забезпечення". Один єдиний рядок.

Але поки влада зволікає.

Та ми не мусимо через це гаяти час. Вже зараз кожен може відкрити собі пенсійний рахунок та робити внески тоді, коли хоче та може в будь-якій сумі, яка є комфортною.

Жодних обмежень чи штрафів.

Дізнатись більше, обрати собі фонд та укласти контракт можна зателефонувавши за номером: 0-800-501-925

 
© 2007