Новини асоціації

Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.
Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети [ ... ]


Будь-який план відновлення України повинен включати накопичувальні пенсії для працівників соціально важливих професій

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, до секретаря Національної ради з відновлення України від наслідків війни, Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Данила Гетманцева з листом, в якому наголосила, що  [ ... ]


УААПФ пропонує дозволити благодійним та громадським організаціям здійснювати внески до НПФ на користь фізичних осіб

  Таку позицію Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів висловила у своєму відкритому листі, якій був направлений до Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, НКЦПФР та  Європейської Бізнес Асоціації.   Наразі, коли бізнес зазнає величезних [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ
Wednesday, 11 May 2022 15:15

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.


Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети багатьох українців. Вже зараз серед учасників недержавних пенсійних фондів є багато осіб, які виявляють бажання надати благодійну допомогу за рахунок власних накопичених пенсійних коштів на користь благодійних організацій, які цілеспрямовано займаються збором коштів для забезпечення потреб Збройних сил України та людей, постраждалих від війни. Такі люди готові пожертвувати своєю майбутньою пенсією заради Перемоги України.


Тому Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів запропонувала розширити  перелік підстав для здійснення пенсійної виплати під час воєнного стану, зокрема для надання благодійної допомоги за бажанням учасника фонду без прив’язки до досягнення учасником пенсійного віку. І відповідно дозволити пенсійним фондам перераховувати такі пенсійні кошти на користь отримувача благодійної допомоги, якого обрав учасник фонду (або його спадкоємець) за власним бажанням.


З цією та іншими пропозиціями УА АПФ щодо роботи сфери накопичувального пенсійного забезпечення  УА АПФ звернулась до НКЦПФР, Уряду та профільного комітету Верховної ради України.  Детально з листом УААПФ можна ознайомитись за посиланням

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 127
© 2007