Новини асоціації

Як держава в ролі власника підприємств дбає про працівників?

В кожній країні є підприємства, переважна частка власності яких належить державі. Часто це підприємства критичної інфраструктури, оборони. Для того, щоб ці підприємства приносили користь всьому суспільству, а не лише політичним силам чи окремим людям, які зараз у владі, - на таких підприємствах створюють корпоративне управління. [ ... ]


Зі Світлим святом Великодня!

Зі Світлим святом Великодня!
Світло перемагає темряву. Життя перемагає смерть!
Дякуємо всім, хто наближує Перемогу!


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори


Недержавні пенсійні фонди - найкращі інвестори у відбудову та прозорість бізнесу. Для відбудови Україні потрібні інвестори з довготерміновими цілями. В першу чергу, внутрішні. Відбудова - це довготермінові інвестиційні проекти. Тому нам потрібні пенсійні накопичення, накопичувальні пенсійні фонди. Вони допомагатимуть людям двічі: [ ... ]


Пошук

Новини УААПФ
Пенсійні накопичення на благодійну допомогу - УААПФ
Wednesday, 11 May 2022 15:15

Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» визначений вичерпний перелік підстав для здійснення пенсійних виплат з недержавного пенсійного фонду. Але, законом також передбачено, що пенсійні кошти – це власність учасника НПФ.


Широкомасштабна військова агресія російської федерації проти України змінила пріоритети багатьох українців. Вже зараз серед учасників недержавних пенсійних фондів є багато осіб, які виявляють бажання надати благодійну допомогу за рахунок власних накопичених пенсійних коштів на користь благодійних організацій, які цілеспрямовано займаються збором коштів для забезпечення потреб Збройних сил України та людей, постраждалих від війни. Такі люди готові пожертвувати своєю майбутньою пенсією заради Перемоги України.


Тому Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів запропонувала розширити  перелік підстав для здійснення пенсійної виплати під час воєнного стану, зокрема для надання благодійної допомоги за бажанням учасника фонду без прив’язки до досягнення учасником пенсійного віку. І відповідно дозволити пенсійним фондам перераховувати такі пенсійні кошти на користь отримувача благодійної допомоги, якого обрав учасник фонду (або його спадкоємець) за власним бажанням.


З цією та іншими пропозиціями УА АПФ щодо роботи сфери накопичувального пенсійного забезпечення  УА АПФ звернулась до НКЦПФР, Уряду та профільного комітету Верховної ради України.  Детально з листом УААПФ можна ознайомитись за посиланням

Довідка:

Українська асоціація адміністраторів пенсійних фондів (УААПФ)  була утворена у 2006 році з метою розбудови прозорого та цивілізованого ринку недержавного пенсійного забезпечення в Україні, встановлення професійних стандартів діяльності з адміністрування недержавних пенсійних фондів, що відповідають світовим стандартам.
УААПФ є об’єднанням учасників системи накопичувального пенсійного забезпечення, а саме: адміністраторів недержавних пенсійних фондів.
https://www.uaapf.com
0-800-501-925

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 135
© 2007